CzechEnglishGermanPolish

ON – LINE REZERVACE

Cena za ubytování se odvíjí od počtu ubytovaných osob, formy stravování a termínu vaší návštěvy. Po zadání těchto parametrů do rezervačního formuláře systém automaticky generuje informaci o ceně a dostupnosti volných termínů. Informovat se můžete také na telefonním čísle +420 607 747 333. Na SMS zprávy nereagujeme.

Slevy

  • sleva 15 % na pobyty od tří nocí
  • sleva 20 % na nákup tří a více celodenních skipasů (při pobytu od tří nocí)
  • sleva 50 % na relaxaci v naší sauně (při pobytu od pěti nocí)
  • sleva 15 % na vstup do bazénu v Rychnově nad Kněžnou (při pobytu od tří nocí)


Přistýlka

Je určena pro děti a mládež do 18 let. Jedná se o rozkládací postel určenou zejména ke spaní pro osoby tělesnou hmotností nižší. Cca. okolo osmdesáti kil. Osobám starším 18.let, účtujeme cenu pevného lůžka, pokud se nejedná o studenta, který se prokáže platným studentským potvrzením. Děti mladší 3 let ubytujeme zdarma, bez nároku na lůžko. Rádi bychom upozornili na to, že dodáním přistýlek do dvoulůžkového pokoje se výrazně omezí jeho velikost, čímž dojde ke snížení komfortu ubytování.

Dovolujeme si upozornit rodiny s dětmi, že v penzionu nedisponujeme zázemím pro malé děti. Rodiny s dětmi vítáme, ale nepodpoříme různé běhání a křičení dětí po penzionu, zrovna tak, aby se děti samy obsluhovaly u samoobslužných stolů.
Vysvětlení: Není  možné, aby se rodiče bavili v restauraci  a nebo v některém pokoji a nechali  děti samotné s tím, že je hlídá jedno větší dítě. Ruší ostatní hosty. Od hostů jsou později stížnosti, nehledě na to, že dochází k poškozování zařízení penzionu.
Děkujeme za pochopení.