CzechEnglishGermanPolish

Pokoje

Struktura pokojů:

 • 8 dvoulůžkových pokojů s možností dvou přistýlek
 • 5 dvoulůžkových pokojů s možností jedné přistýlky
 • 1 bezbariérový dvoulůžkový pokoj s jednou možnou přistýlkou
 • rodinný pokoj se dvěma dvoulůžkovými ložnicemi a halou se stolem

Velikostně jsou pokoje projektovány jako tříhvězdičkové a máme mezinárodní certifikaci na penzion s kvalitou tří hvězd. Pokoje jsou tedy dostatečně prostorné a každý z nich má vlastní vstupní předsíňku, sociální zázemí a televizi.

Maximální ubytovací kapacita je 34 osob a 25 míst na přistýlkách.

 • Bezbariérový dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky

Jde o pokoj (s omezeným výhledem) se sociálním zařízením upraveným speciálně pro vozíčkáře. Pokoj se nachází v přízemí, vedle vstupu do lyžárny.

 • Přistýlka 

Je určena pro děti a mládež do 18 let. Jedná se o rozkládací postel určenou zejména ke spaní pro osoby s nižší tělesnou hmotností.  Osobám starším 18.let, účtujeme cenu pevného lůžka s výjimkou, jedná li se o studenta, který se prokáže platným studentským potvrzením. Děti mladší 3 let ubytujeme zdarma, bez nároku na lůžko. Rádi bychom upozornili na to, že dodáním přistýlek do dvoulůžkového pokoje se výrazně omezí jeho velikost, čímž dojde ke snížení komfortu ubytování.

 • Jednoduché ubytování i bez obsluhy

Zejména v mezi sezónních obdobích může nastat situace ubytovat se bez přítomnosti obsluhy, a to díky využití trezoru na klíče. Po rezervaci obdržíte SMS se čtyřmístným kódem pro otevření trezoru, který je připevněn na dveřích od lyžárny / kolárny. V trezoru najdete svazek dvou klíčů opatřený klíčenkou s číslem pokoje. Jeden klíč – s červenou značkou – je od lyžárny / kolárny a od všech kójí, druhý klíč je od vašeho pokoje. Všechna místa a pokoje v penzionu jsou přehledně značena pomocí tabulek. Podrobnosti k ubytování jsou k dispozici na recepčním pultu v tištěné podobě. Buď ještě ten večer, anebo nejpozději další den u snídaně bude již přítomen pracovník penzionu, který s vámi provede zapsání do knihy hostů dle občanského průkazu a kterému uhradíte dohodnutou částku za váš pobyt. Rovněž jsme pro vás na telefonu +420 607 747 333.
Důležité informace k pobytu

 • parkování u penzionu zdarma
 • wi-fi připojení zdarma
 • nástup na pobyt – od 16.00 do 21.00 hodin (hosté předloží osobní doklady všech osob)
 • opuštění pokoje – do 10.00 hodin v den odjezdu
 • restaurace je v provozu pro ubytované hosty od 17.00 hodin
 • večeře podáváme mezi 18.00 a 19.00 hodinou
 • k dispozici je uzamyktelná lyžárna a kolárna
 • může být požadována záloha za pobyt
 • pobyty se zvířaty nejsou možné
 • nekuřácký penzion

Zdvořile žádáme o nahlášení večeře nejpozději jeden den před nástupem na pobyt, nejlépe již při vyplňování rezervačního formuláře


Rodiny s dětmi

Dovolujeme si upozornit rodiny s dětmi, že v penzionu nedisponujeme zázemím pro malé děti. Rodiny s dětmi vítáme, ale nepodpoříme různé běhání a křičení dětí po penzionu, zrovna tak, aby se děti samy obsluhovaly u samoobslužných stolů.

Vysvětlení: Není  možné, aby se rodiče bavili v restauraci  a nebo v některém pokoji a nechali  děti samotné s tím, že je hlídá jedno větší dítě. Děti ruší ostatní hosty. Od hostů jsou později stížnosti, nehledě na to, že dochází k poškozování zařízení penzionu.
Děkujeme za pochopení.


Parkování

Parkování je zajištěno přímo u penzionu. V zimě je parkoviště udržované, ve výjimečných případech (husté sněžení) je sjízdné jen se sněhovými řetězy, případně je možné využít druhé parkoviště pod penzionem, vzdálené okolo 100 metrů (a to do doby, než parkoviště u penzionu zpřístupníme).

Fotogalerie

Panoramatická prohlídka

Snídaně je v ceně pobytu.

Doba podávání je v lyžařské sezoně od 7,30 hodin do 9,00 hodin, v ostatních sezónách se podává od 8,00 do 9,00 hodin.

Snídaně servírujeme formou bufetu anebo kontinentálně, dle obsazenosti penzionu. Vždy je ale dostatek surovin a rádi vše doplníme. Ke snídani standardně nabízíme: Výběr káv z čerstvě namleté kávy, čokoládu, mléko, výběr čajů a šťávu bez chemických konzervantů.  Dále dva druhy pečiva, máslo, sýr, šunku, vejce vařené na tvrdo,  tři druhy cereálií, jogurt, med, džem. Snídaně se podílí v ceně ubytování prodejní hodnotou 130,- Kč za osobu.


Večeře  (polopenze).

Stravování je zajištěno formou snídaně nebo polopenze– v závislosti na předchozí domluvě/rezervaci. Díky tomu jsou všechna jídla připravována vždy čerstvá – pro přesný počet hostů – a není třeba na něj dlouho čekat. Podle jídelního lístku nevaříme.

Restaurace je v provozu pro ubytované hosty od 17.00 hodin. Večeře je podávána mezi 18.00 a 19.00 hodinou, a to buď formou samoobsluhy, nebo je servírovaná (v závislosti na obsazenosti penzionu). V zimním období nabízíme večeři o dvou chodech (polévka a hlavní chod), v ostatních obdobích je večeře jednochodová.

Dětská porce se týká dětí do 12 let. Starším účtujeme cenu za dospělou porci. Dohoda ohledně stravování pro malé jedlíky na místě je možná.


Zimní večeře (polopenze) 2021/2022 do konce lyžařské sezony.

Připravujeme polévku a hlavní chod.

Cena je 280,-Kč za osobu a dětskou porci účtujeme za150,-KČ.


Letní večeře  (polopenze)

Připravujeme polévku a zeleninu, nebo salát.

Cena je 240,-Kč za osobu a dětskou porci účtujeme za150,-Kč.