+420 607 747 333

Ubytování - pokoje

Dvoulůžkové pokoje, rodinný pokoj, spojené pokoje

Penzion Pašta*** nabízí komfortní ubytování ve 13 dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlek), rodinném pokoji se dvěma ložnicemi (s možností přistýlek) a jednom bezbariérovém pokoji.

Ubytovací kapacita Penzionu je 34 osob + 25 osob na přistýlkách. Penzion má mezinárodní certifikaci Hotelstars tří hvězd. Pokoje jsou dostatečně prostorné a každý pokoj má vlastní vstupní předsíňku, sociální zázemí a TV. Pobyty se zvířaty a domácími mazlíčky NEJSOU MOŽNÉ.

Pokud si nepřejete vyplňovat rezervační formulář, zavolejte nám na tel.: 607 747 333 a můžete si svůj pobyt rezervovat jednoduše po telefonu. Nebo také e-mailem na adrese: penzionpasta@penzionpasta.cz. Neposílejte prosím SMS.

Dvoulůžkové pokoje ***

Prostorné dvoulůžkové pokoje se sociálním zázemím

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek ***

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností jedné či dvou přistýlek a sociálním zázemím

Informace k přistýlkám

Přistýlka je určena pro menší děti. Jedná se o rozkládací lůžko (viz. fotografie níže). Upozorňujeme na to, že dodáním přistýlek do dvoulůžkového pokoje se výrazně omezí jeho velikost, čímž dojde ke snížení komfortu ubytování. Děti mladší 3 let ubytujeme zdarma, bez nároku na lůžko.

Rodinný pokoj ***

Dvě prostorné dvoulůžkové ložnice, možnost až dvou přistýlek, sociální zázemí

Propojené pokoje ***

Propojené dvoulůžkové pokoje, možnost přistýlek, sociální zázemí pro každý pokoj

Bezbariérový pokoj

Dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, sociální zázemí

Jedná se o dvoulůžkový pokoj (s omezeným výhledem) se sociálním zařízením, který je upravený speciálně pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Pokoj se nachází v přízemí, vedle vstupu do kolárny a lyžárny.

Infomace k pobytu

Nástup na pobyt – od 16 do 21 hodin (hosté předloží osobní doklady všech osob).
Restaurace je v provozu pro ubytované hosty od 17 hodin, večeře podáváme mezi 18 a 19 hodinou.
Snídaně (kontinentální nebo formou bufetu) jsou vždy v ceně pobytu.
Parkování u penzionu zdarma. Wi-Fi připojení zdarma.
K dispozici uzamykatelná lyžárna a kolárna.
Celý penzion je nekuřácký. Pobyty se zvířaty nejsou možné.
Opuštění pokoje – do 10 hodin v den odjezdu.

Jednoduché ubytování i bez obsluhy

Využitím trezoru na klíče možnost ubytování bez přítomnosti obsluhy

Zejména v mezi sezónních obdobích může nastat situace ubytovat se bez přítomnosti obsluhy, a to díky využití trezoru na klíče. Po rezervaci obdržíte SMS se čtyřmístným kódem pro otevření trezoru, který je připevněn na dveřích od lyžárny / kolárny. V trezoru najdete svazek dvou klíčů opatřený klíčenkou s číslem pokoje. Jeden klíč – s červenou značkou – je od lyžárny / kolárny a od všech kójí, druhý klíč je od vašeho pokoje. Všechna místa a pokoje v penzionu jsou přehledně značena pomocí tabulek. Podrobnosti k ubytování jsou k dispozici na recepčním pultu v tištěné podobě.

Buď ještě ten večer, anebo nejpozději další den u snídaně bude již přítomen pracovník penzionu, který s vámi provede zapsání do knihy hostů dle občanského průkazu a kterému uhradíte dohodnutou částku za váš pobyt.

Rovněž jsme pro vás na telefonu +420 607 747 333.

Parkoviště

Parkování zdarma u penzionu

Parkování je zajištěno u penzionu. V zimě je parkoviště udržované, ve výjimečných případech (husté sněžení) je sjízdné jen se sněhovými řetězy, případně je možné využít druhé parkoviště pod penzionem, vzdálené okolo 100 metrů (a to do doby, než parkoviště u penzionu zpřístupníme).

Rodiny s dětmi

Informace pro rodiny s malými dětmi

Penzion nedisponuje zázemím pro malé děti. Rodiny s dětmi vítáme, ale nepodporujeme různé běhání a křičení dětí po penzionu tak, aby rušily ostatní hosty nebo poškozovaly zařízení penzionu. Zároveň není možné, aby se malé děti samy obsluhovaly u samoobslužných stolů.

Vysvětlení: Není možné, aby se rodiče bavili v restauraci a nebo v některém pokoji a nechali děti samotné s tím, že je hlídá jedno větší dítě. Děti ruší ostatní hosty. Od hostů jsou později stížnosti, nehledě na to, že dochází k poškozování zařízení penzionu. Děkujeme za pochopení.

Image

tel: +420 607 747 333; e-mail: penzionpasta@penzionpasta.cz

SLUŽBY PENZIONU
AKTIVITY A OKOLÍ
Image